20.04.2024

Премьер лига

Первая лига

Вторая лига

Головна » 2016 » Січень » 29 » «Antalya Cup»: впевнена перемога над Саудівською Аравією
                                                  Просмотр товара
18:23
«Antalya Cup»: впевнена перемога над Саудівською Аравією

У передостанньому турі «Antalya Cup» молодіжна збірна України каменя на камені не залишила від Саудівської Аравії, перегравши азіатів з рахунком 6:1.

Чемпіоном же поточного турніру вже за тур до фінішу стала збірна Азербайджану, яка, завдяки перемозі в першому матчі, стала недосяжною для «синьо-жовтих». Щоправда, азербайджанці достроково завершили свої виступи у змаганнях - 29 січня команда повертається додому. Незалежно від результату останньої гри підопічні Олександра Головка фінішують на другому місці, адже перед заключним туром українці випереджають збірну Албанії – свого останнього суперника - на 4 очки.

Повертаючись до подій сьогоднішнього матчу, слід відзначити, що гра з Саудівською Аравію видалась для успішною для нашої команди. Вже на 28-й хвилині завдяки зусиллям Страшкевича, який записав до свого активу дубль, та Чумака збірна України вела в рахунку з перевагою в 3 м’ячі. Щоправда, в середині першого тайму команда Саудівської Аравії зуміла відквитати один гол. Але він виявився першим і останнім для суперників в цьому матчі.

Після перерви забивали виключно українці: Данченко на 60-й, Фаворов з пенальті на 75-й, і Безбородько – на 88-й хвилинах, влучний удар якого встановив остаточну крапку в матчі - 6:1.

Останню гру на турнірі українці проведуть в суботу, 30 січня, проти команди Албанії.

«Antalya Cup»

Україна U-21 – Cаудівська Аравія U-20 – 6:1

Голи (Україна): Страшкевич (13, 28), Чумак (26), Данченко (60), Фаворов (75, пен), Безбородько (88)

Україна U-21: Підківка (Безрук, 46) - Соболь, Сваток, Качараба, Кірюханцев, Чумак (Каплієнко, 76), Фаворов, Кузик (Полегенько, 64), Страшкевич (Радченко, 58), Данченко (Гринь, 64), Беседін (Безбородько, 46)