Головна » 2015 » Травень » 11 » Ігор Худоб’як: Хотіли ще потішити наші трибуни
                                                  Просмотр товара
11:48
Ігор Худоб’як: Хотіли ще потішити наші трибуни

Як і в попередніх матчах, на плечі Ігоря Худоб’яка знову скинули важку лідерську ношу. І знову досвідчений хавбек «левів» встигав не лише сам завершувати моменти, але й асистувати партнерам.

«У першому таймі ми шукали свою гру, а після перерви додали, мали моменти і, зрештою, забили. Мені також дуже хотілося забити, але не тому, щоб засмутити Юру Мартищука – нам потрібні ці голи і очки. Міг я забити ще коли рахунок був 0:0. На жаль, прийняв неправильне рішення. М’яч зручно лягав на ногу, але я пробивав на силу. Треба було усе зробити по-іншому. Все ж, навіть коли рахунок став 2:0 ми не зупинилися, продовжили атакувати. Хотіли ще потішити наших уболівальників, до того ж в Ігоря Пластуна син народився, у хлопців були дні народження, та й день матері сьогодні. Тож я при нагоді вітаю усіх матерів, бажаю вам здоров’я, краси та радості» – підсумував Ігор Худоб’як.

Джерело: ФК «Карпати»,

| Рейтинг: 0.0/0
Категорія: Інше | Переглядів: 310