У 1947 році лужанський «Колгоспник» деб'ютував в чемпіонаті області, де посів 10-те місце серед 15 команд. Тривалий час команда вважалася середнячком і лише у 1975 році вперше здобула звання чемпіона області.
Найбільших успіхів команда досягла починаючи з 1996 року. Підопічні Василя Орлецького і Ярослава Мазура стали багаторазовими чемпіонами і володарями Кубка Чернівецької області. Починаючи з 1996 року ФК «Лужани» бере активну участь у чемпіонатах та розіграшах Кубка України серед аматорів. У 2000 році лужанський футбольний клуб виборов Кубок України серед аматорів. У 2007 році ФК «Лужани» завоював бронзові медалі чемпіонату України. А у 2008 лужанчани стали чемпіонами серед аматорів. У кінці 2000-них команда була лідером буковинського аматорського футболу. Сезон 2009 року став для команди останнім у чемпіонаті області, і з наступного сезону команда з фінансових причин припинила виступи в обласних змаганнях. У 2011 році команда виступала в чемпіонаті та кубку Кіцманського району.