У 2007 році, в честь 750-річного ювілею міста Новоград-Волинський, знайшлися меценати, які допомогли відродити дорослий футбол в місті. З їх допомогою було створено міськрайонний футбольний клуб «Звягель-750». Майже 100% складу команди – вихованці новоград-волинського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки. Головний тренер команди Андрій Михайлович Лось теж є вихованцем новоград-волинського футболу.
У 2008 році «Звягель-750» посів у чемпіонаті Житомирщини 4-е місце, поступився житомирському «Легіону» лише за додатковими показниками.